Львів‘янка виборола срібло Кубка світу з кульової стрільби

10:37 17 квітня 2023 р.

Фото до новини

Анастасія Німець стала другою у стрільбі зі стандартного малокаліберного пістолета на дистанції 25 метрів.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

28-річна представниця Львівщини Анастасія Німець виборола другу сходинку п‘єдесталу на Кубку світу з кульової стрільби у Перу. ЖІінка стала другою у стрільбі зі стандартного малокаліберного пістолета на дистанції 25 метрів.

Тренується спортсменка у Львівській школі вищої спортивної майстерності та ФСТ «Динамо» України. Наразі це найкращий особистий результат Анастасії на змаганнях такого рівня.

Нагадаємо, наприкінці минулого року управління молоді та спорту Львівської ОВА придбало для Анастасії та інших топ-спортсменів області ультрасучасні пістолети італійського виробника PARDINI.

Львів’янин Павло Коростильов здобув дві медалі чемпіонату Європи зі стрільби

Львів’янин здобув срібло Кубка світу зі стрільби

Збірна Львівщини – перша в загальнокомандному заліку чемпіонату України з кульової стрільби