Каталог сайтів. ЛьвівВсі сайти Львова в одному місці

Каталог сайтів

Новини

19.07.2019 16:48 Колоквіум європейських парафій пройде у Львові
"Львів прийматиме 30-й, ювілейний, Колоквіум європейських парафій (СЕР), який об’єднує священиків і мирян, котрі хотіли б надати більш динамічного життя своїм парафіям.

19.07.2019 16:35 Міноборони підготує проект Стратегії воєнної безпеки України
"У міністерстві оборони презентували англомовну версії щорічника «Біла книга – 2018. Збройні Сили України».

19.07.2019 16:35 Партії на Львівщині прорекламували себе на 9,5 млн. гривень (список)
"12 партій, які балотуються до Верховної Ради, за цю виборчу кампанію тільки офіційно і тільки на Львівщині витратили 9,5 млн. гривень на різні форми передвиборчої агітації.

19.07.2019 16:15 У Львівській філармонії виступатимуть титуловані французькі музиканти
"У Львівській національній філармонії відбудеться концерт французьких музикантів П’єра та Авґустіна Зевортів.

19.07.2019 16:00 На Львівщині ремонтують дорогу «Тухля-Либохора»
"На автомобільній дорозі С141508 «Тухля»-Либохора» в Сколівському районі Львівської області запланували влаштування основи ЩПС та влаштування асфальтобетонного покриття.

19.07.2019 15:45 На Львівщині відремонтували частину автодороги Буськ-Ракобовти»
"На Львівщині завершили роботи з ремонту окремої ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення С140204 «Буськ-Ракобовти» в межах села Купче в Буському районі.

Всі новини »

Прокомплект

http://ceresit-lviv.com.ua/
http://ceresit-lviv.com.ua/


Переглядів: 5
Переходів: 0

В інтернет-магазині компанії PRO-Комплект будь-який покупець, від господаря що робить ремонт у своїй оселі до керівника будівництва зможе з легкістю знайти матеріали та вироби бажаного для себе рівня якості та цінової категорії.
Офіс компанії знаходиться за адресою : м. Львів, вул. Конюшинна 19.
Основним видом діяльності є гуртовий та дрібногуртовий продаж будівельних матеріалів, які необхідні для всіх видів та етапів ремонтних та будівельних робіт: утеплення фасадів, покрівля, внутрішнє оздоблення, гідроізоляція вікна і т.д.
Також ми займаємось виконанням робіт по утепленню фасадів приватних помешкань, багатоквартирних будинків офісних та промислових приміщень. Для цього ми використовуємо лише якісні та провірені роками будівельні матеріали.
Основним завданням компанії є : швидке, якісне та комплексне обслуговування наших клієнтів.
Маючи велику базу товарів та здійснюючи продаж будівельних матеріалів ми створили Будівельний онлайн гіпермаркет для того, щоби зробити купівлі необхідних Вам товарів ще більш комфортнішою та зручною. Замовивши товар у нашому Інтернет-магазині Вам абсолютно немає потреби кудись їхати, довго шукати необхідний товар та тратити свій час. Достатньо замовити товар і ми його Вам доставимо!
Важливий наголос ми робимо на якості та різноманітті нашої продукції. Тому що знаємо та розуміємо, що лише маючи великий вибір якісної продукції, ми можемо задовольнити потреби наших клієнтів.

Поділитися:


"В точку" - інтернет-магазин автозапчастин для китайських та корейських автомобілів, велозапчастини https://v-tochku.com.ua
Туроператор "Tango-travel", м.Львів http://tangotravel.com.ua
ВелМан https://velomandryvo.xyz
Нові теплиці фермерскі в Україні http://novateplica.com.ua
Поставте свій сайт
на перше місце


Погода в Львові Курс долара
.